Kalendář akcí a událostí farnosti

únor 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1čtvrtek 4. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. za zemřelé rodiče Blahovy, Miroslava Vítka a Petra Žitného

2Uvedení Páně do chrámu (Hromnice)
3sv. Blažeje, biskupa a mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie
45. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Mše sv. za živé a zemřelé farníky

  • 09:00 Společná káva na faře
    SPOLEČNÁ KÁVA NA FAŘE
    • 09:00 - 11:00
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Společná káva na faře

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 11:00
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Trávníčkovu a Šoustarovu, s poděkováním za 85 let života, s prosbou o Boží požehnání do dalších let

  • 14:00 Adorace
    Adorace
    • 14:00 - 15:00
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání

5sv. Agáty, panny a mučednice
6sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků
  • 16:00 Adorace
    Adorace
    • 16:00 - 17:00
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Adorace Nejsvětější svátosti a příležitost ke zpovědi

  • 17:00 Adorace
    Adorace
    • 17:00 - 18:00
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání a modlitba Růžence za mír ve světě

  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:35
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Mše sv. za živou rodinu Drábkovu, zemřelou celou přízeň a za Miroslava Hrnčíře a jeho rodiče

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Mše sv. za zemřelou Ludmilu Fuksovu a rodinu, živou a zemřelou rodinu Jansovu, Krpálkovu, Komárkovu a za duše v očistci

  • 18:35 Adorace
    Adorace
    • 18:35 - 19:00
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání

7středa 5. týdne v mezidobí
8sv. Jeronýma Emiliániho
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. za rodiče Součkovy, Šustáčkovy, dva syny, Jožku a Pavla Blažkovy a Janu Kalinovu

9pátek 5. týdne v mezidobí
10sv. Scholastiky, panny
116. neděle v mezidobí
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. za živé a zemřelé farníky

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 11:00
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Nečasovu a Zdražilovu

  • 14:00 Adorace
    Adorace
    • 14:00 - 15:00
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání

12pondělí 6. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. na poděkování Pánu Bohu za uzdravení těžce nemocného člověka

13úterý 6. týdne v mezidobí
  • 17:00 Adorace
    Adorace
    • 17:00 - 18:00
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání a modlitba Růžence za mír ve světě

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Havlíčkovu, Zajíčkovu, Janů a Košábkovu

  • 18:35 Adorace
    Adorace
    • 18:35 - 19:00
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání

14Popeleční středa
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Mše sv. na úmysl dárce

  • 19:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 19:00 - 20:00
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Šoustarovu, s prosbou o Boží pomoc a ochranu

15čtvrtek po Popeleční středě
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. na poděkování za 50 let společného života, dvoje rodiče a za duše v očistci

16pátek po Popeleční středě
  • 15:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 15:00 - 16:00
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Pohřeb p. Františky Halové z Křídel

  • 19:00 Adorace
    Adorace
    • 19:00 - 20:00
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Adorace Nejsvětější svátosti a příležitost ke zpovědi

17sobota po Popeleční středě
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 08:35
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. za Josefu a Jana Michalovy, s prosbou o Boží pomoc a ochranu pro rodiny dětí

  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 11:15
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Pohřeb p. Josefa Homoly z Radešínské Svratky 

181. NEDĚLE POSTNÍ
19pondělí 1. postního týdne
20úterý 1. postního týdne
  • 17:00 Adorace
    Adorace
    • 17:00 - 18:00
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání a modlitba Růžence za mír ve světě

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Nečasovu, Honkovu a za duše v očistci

21středa 1. postního týdne
  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:35
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Mše sv. na úmysly SSJ

22Stolce sv. Petra, apoštola
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. za Jiřinu a Jaroslava Veselých, syny Jaroslava a Stanislava, vnuka Martina

23pátek 1. postního týdne
  • 16:00 Adorace
    Adorace
    • 16:00 - 17:00
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Adorace Nejsvětější svátosti

  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 17:35
    • farní kostel sv. Maří Magdalény
    • Označení: Olešná (Olešná)

    Mše sv. za živou a zemřelou rodinu Jelínkovu a rodinu Burešovu

  • 19:00 Adorace
    Adorace
    • 19:00 - 20:00
    • farní kostel sv. Václava
    • Označení: Radešínská Svratka (Radešínská Svratka)

    Adorace Nejsvětější svátosti

24sobota 1. postního týdne
  • 00:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 00:00 - 00:35
    • kaple sv. Petra a Pavla
    • Označení: Zubří (Zubří (u Nového Města na Moravě))

    Mše sv. nebude!!!

252. NEDĚLE POSTNÍ
26pondělí 2. postního týdne
27úterý 2. postního týdne
  • 00:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 00:00 - 00:35
    • kaple sv. Anny
    • Označení: Nová Ves (Nová Ves u Nového Města na Moravě)

    Mše sv. nebude!!! – přesunuta na 2.3. v 17:00 hod.

  • 17:00 Adorace
    Adorace
    • 17:00 - 18:00
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Adorace Nejsvětější svátosti za duchovní povolání a modlitba Růžence za mír ve světě

28středa 2. postního týdne
29čtvrtek 2. postního týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:35
    • kaple Svaté Rodiny
    • Označení: Řečice (Řečice)

    Mše sv. za posílení, prohloubení a růst víry křesťanů, za pronásledované křesťany